KIIRE ÕNNESTUMINE

Vabadust pakkuv ning enesekindlust kasvatav sõiduvahend

(lõputute võimalustega jooksuratas)

OSTA KOHE

Strider®
14x Sport

Strider 14x Balance Bike
Strider 14x Easy-Ride Pedal Kit

STRIDERI TEADUS

Pange rõhku põhitõdedele

14x jooksurattal on täpselt õige asetusega jalatoed. See aitab lapsi, kellel puudub varasem rattasõidukogemus, või juba vilunud Strideri kasutajaid, kes soovivad saavutada kindlus- ja tasakaalutunde suuremal rattal. Madal stardikõrgus annab teie lapsele turva- ning kindlustunde ning annab jõudu areneda tulevikus oskuslikuks jalgratturiks.

STRIDERI TEADUS

Kõige lahedam jooksuratas läbi aegade

Meie rattaid disainitakse nagu superautosid. Hoiame optimaalsete kurvide võtmiseks ning tasakaalu säilitamiseks (kuid peamiselt turvalisuse huvides) raskuskeskme võimalikult madalal. Rääkimata reguleerimisvõimalustest. Lapsed kasvavad nii kiiresti, mistõttu disainisid meie Strideri oskuslikud teadlased ja insenerid 14x mudeli veel eriti reguleeritavaks.

Vanusevahemik: 3 aastat – 7 aastat

Üks ratas, tuhanded mälestused

Kui teie laps kasvab mühinal, siis tänu reguleeritavale sadulale ja juhtrauale sobib 14x talle ka edaspidi. 14x ei ole ainult abiks uutele ja vilunud jooksuratta kasutajatele, kes soovivad suuremale rattale üle minna. Sellega saab suurepäraselt õpetada lapsele ka keerukamaid oskusi. Võtke oma kaamerad välja, sest neid saavutusi tasub jäädvustada ja jagada.

STRIDERI TEADUS

Kuid see pole veel kõik

Üks lõbus tegevus ratta või mootorratta omamise juures on selle putitamine. Selle täiustamine ja reguleerimine. Jooksuratta täiustamine ei ole kerge, kuid me oleme selle teinud võimalikult lihtsaks. Nutika disainiga Easy-Ride pedaalidekomplekt muudab soovi korral jooksuratta millekski palju enamaks. Paigaldamine on imelihtne (anname isegi kaasa mutrivõtme ühe poldi keeramiseks). See teeb teist kahtlemata naabruskonna kõige lahedama lapsevanema.

Parim ratas, millega õppida tasakaalu
ja jalgrattaga sõitmist

STRIDER 14X SPORT

Strider 14x Sport on sarnaselt meie teiste mudelitega alguses jooksuratas. KUID kui teie laps on pedaalidega rattaga sõitmiseks valmis, siis kinnitage lihtsalt Easy-Ride pedaalidekomplekt ja VOILÁ! Easy-Ride pedaalidekomplekt muudab teie 14x Strideri kõige reguleeritavamaks ja lahedamaks pedaalidega jalgrattaks, mida üks laps võiks endale tahta.

01
02
03

14X SPORT

Terasraam

5.7 kg

Integreeritud jalatoed

Strider Custom Handlebar with Strider Custom Grips

14” x 1.75” All-Purpose Tires

Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav