MAAILMA EI SAA MUUTA ÜLEÖÖ...

Ettevõtte Strider Bikes asutaja Ryan McFarland ei plaaninud maailma muuta. Ta tahtis lihtsalt jagada oma kirge rataste ja mootorrataste vastu oma 2-aastase poja Bode'iga.

PROBLEEM

Ryani kirg muutus kinnisideeks, kuni selleni välja, et ta kulutas üle 2000 dollari traditsioonilistele sõitma õppimiseks mõeldud vahenditele (pealeistutavatele mänguasjadele, kolmerattalistele, abiratastega ratastele ja isegi abiratastega mootorrattale). Kuid kui ta nägi oma innukat poega neid kõiki vahendeid proovimas, siis ta mõistis, et need kõik on lapse jaoks kas liiga suured, liiga rasked või liiga keerukad. Lisaks ei keskendunud need kõige aluseks olevale oskusele ehk tasakaalule. Lahendus oli kas oodata paar aastat, kuni poeg kasvab, või ehitada talle ise parem vahend. Ta valis viimase.

ESIMENE STRIDER

Ryan lammutas, lihvis, lõikas ja keevitas Bode'i väikest 12-tollist ratast seni, kuni mõtles välja, milline võiks olla esimene Strideri jooksuratas. See oli ülikerge, Bode'i jaoks ideaalselt sobiva suurusega ja võimaldas tal panna mõlemad jalad maha. Bode võttis lihtsa ning ülikerge ratta kohe omaks. Niivõrd hea kontroll ratta üle tõstis tema kindlustunnet ning arendas kiiresti oskusi. Inimesed hakkasid Bode'i linna peal Strideriga sõites märkama. Ryan taipas, et tema garaažis leiutatu võib lisaks Bode'ile olla kasulik sõiduvahend veel paljudele lastele üle terve maailma, pakkudes neile võimalust kogeda samasugust edulugu, seiklusi ja vabadust.

MITTE LIHTSALT JOOKSURATAS, VAID KOGUKOND

Meie kirg ei lõppe karbi avamise ning esimeste sõitudega uuel jooksurattal. Kindlasti mitte. Otsustasime minna lõpuni välja ning hakkasime korraldama eksklusiivseid Strideri üritusi. Soovisime luua Strideri sõitjate kogukonna, kes saaksid tulla kokku ja näidata oma oskusi ning kus pered saaksid omavahel suhelda ja jagada oma Strideriga seotud lugusid. Strider korraldab nii meelelahutuslikke üritusi kui ka võistlusi, tuues kokku lapsi ja vanemaid ning pakkudes neile võimalust kohtuda uute inimestega ning saada uusi sõpru. Need üritused toimuvad eksklusiivselt Strideri sõitjate jaoks ning on peresõbralikud kohtumised, kus kasvatada sõitmishimu ning luua samal ajal elukestvaid mälestusi.

SOOV KOOLITADA

Oleme kirglik seltskond, mistõttu peame oluliseks õpetada võimalikult paljudele inimestele, kuidas tuleks rattaga sõitma õppida. Pakume õppekavasid ning koolitusmaterjale, mis aitavad Strideri tooteid müüa koolidele, kogukonna organisatsioonidele ning meditsiiniasutustele. Õppetund on suurepärane võimalus, kus õppida Strideri sertifitseeritud juhendajate abil organiseeritud keskkonnas edukalt tasakaalu ja muid oskusi.

STRIDER RIDER FUND

Garaažist alguse saanud idufirmast on kasvanud ülemaailmne ettevõte. Meil on ääretult hea meel, et saame läbi meie toodete, ürituste ning koolituslike tegevuste lapsi inspireerida. Oma siira tänu avaldamiseks ning selleks, et aidata võimalikult paljudel inimestel kogeda suurepärast sõidukogemust kaherattalisel, asutasime 2014. aastal fondi nimega Strider Rider Fund. 1% meie kogutulust läheb Strider Rider Fundile. See heategevuslik tegevus aitab organisatsioonidel ning avalikel asutustel koolitada sõitjaid, kelles tekib elukestev armastus rattasõidu vastu. 2017. aastal loodud sihtasutus Strider Education Foundation tegutseb tänu Strider Rider Fundi toele ning lahkete inimeste annetustele, kes jagavad visiooni, et kõik lapsed peaksid oskama rattaga sõita.

STRIDERI AJAJOON

2007

Ryani garaažis loodi esimene Strideri jooksuratas.

STRIDERI AJAJOON

Juuli 2010

Florida osariigis Sarasota linnas peeti esimene Strideri maailmameistrivõistlus Strider Cup.

STRIDERI AJAJOON

November 2012

Turule tuli mudel Strider Super Sport.

STRIDERI AJAJOON

Detsember 2013

Turule tuli mudel Strider 12 Pro.

STRIDERI AJAJOON

Mai 2014

Ettevõtte asutaja ning tegevjuht Ryan McFarland võidab aasta väikeettevõtja auhinna.

STRIDERI AJAJOON

Juuni 2014

Turule tulid mudelid Strider 16 Sport ja Strider 20 Sport.

STRIDERI AJAJOON

August 2014

Loodi Strider Rider Fund, millele annetatakse 1% kogutulust.