9 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: st-s4
Saadavus: Transport 1-3 tööpäeva
Jooksuratas Sport 12 hind
119.90€ 129.90€
Maksudeta: 99.92€

Võimalikud valikud

Jooksuratas Sport 12 müük internetist - strider.ee

Kogus

Strider Sport 12 on kõige populaarsem mudel. See vastupidav ja rohkete omadustega ratas on ideaalne õpetamaks tasakaalu ja sõitmist kahel rattal, sobib 18 kuu kuni 5-aastastele. Kümme aastat disaini arengut ja toote edasiarendust on teinud Strider Sport 12 mudelist parima hinna ja kvaliteedi suhtega jooksuratta!

Jooksuratas Sport mudelil on rohkelt häid omadusi nii lapse kui vanema jaoks. Patenteeritud terasraam ja torkekindlad rehvid ei vaja mingit hooldust. Sadula ja lenksu kõrgust on väga lihtne muuta tänu kiirkinnitus klambritele, selleks ei ole teil vaja ühtegi tööriista. Populaarsel Sport mudelil on edasiarendatud ergonoomilne disain koos spetsiaalsete plastik jalatugedega (2018 aasta mudelite uuendus), lisaks on rattal uus pehme-ja kitsam sadul, mis sobib ideaalselt kokku lapse kitsaste puusadega. Minikäepidemed (12,7mm) on kohandatud väikestele kätele, nii on lapsel veel parem haare ja kontroll ratta üle. Lisaks on juhtraual stiilne pehmendus, mis näeb äge välja ja teeb sõidud veel turvalisemaks. Elavate värvidega Strider Sport on kvaliteetne ja ainulaadne jooksuratas Teie lapsele!

Strider jooksuratastel on väga madal sadula kõrgus selleks, et lapsed saaksid juba 18-kuuselt ratta sõiduga algust teha. Sport mudelil on boonusena kaasas pikem sadulatoru, nii saab sinu laps sellega kuni 5-aasta vanuseni välja sõita!

Strider® rattad on õpetanud miljoneid lapsi hoidma tasakaalu ja liikumist kahel rattal- üleminek jalgrattale on valutu ja selleks ei ole vaja abirattaid. Sellega, et üle 1,8 miljoni ratta on juba müüdud, kinnitavad lapsevanemad, et Strider on parim jooksuratta bränd maailmas!
Sport 12 mudelil on sadula reguleerimis vahemik 27-48cm.

Vaata kuidas alustada sõitmist Strider jooksurattaga

Võimalus osta ka Liisi järelmaksuga, rohkem infot siit!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kokkusobivad tooted