0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: SK-SP1-IN/ppedalkit
Saadavus: Transport 1-3 tööpäeva
Strider 14x Sport 2-in-1 hind
225.00€ 249.00€
Maksudeta: 187.50€

Võimalikud valikud

Strider 14x Sport 2-in-1 müük internetist - strider.ee

Kogus

Strider 2-in-1 - Jooksuratas millel on pedaalid kaasas!

Kiire õnnestumine – see on see, mida soovime, et lapsed kogeksid Strider 14x Sport mudelil. Oleme pannud kokku kõik õiged koostisosad, et teie jõnglasel läheks üleminek tasakaalurattalt pedaalidega rattale võimalikult edukalt ning kiirelt. Miks? Sest edu, mida teie laps kogeb Strideriga sõites saadab teda terve elu vältel.

14x Sport mudeliga õpivad lapsed jalgrattaga sõitma üle terve maailma. Pedaalidega rattaga sõitma õppimine annab kindlustunde ja vabaduse, millest nad ei osanud isegi unistada. Lisaks saavad lapsevanemad jälgida, kuidas laps kasvab ja areneb otse nende silme all. Päris lahe, eks? 14x on alguses tasakaaluratas, aidates lapsi, kes pole enne rattaga sõitnud või kes on juba vanad Strideri sõbrad ja soovivad saavutada kindlustunde ja tasakaalu suuremal rattal. Kui teie laps on pedaalidega rattaga sõitmiseks valmis, kinnitage lihtsalt Easy-Ride pedaalidekomplekt ja VOILA! Teil on kõige reguleeritavam ja lahedam pedaalidega ratas maailmas.

Ja asi läheb veelgi paremaks. Lapsed kasvavad mühinal ja tänu reguleeritavale istmele ja juhtrauale saab 14x Sport mudelit kasutada ka edaspidi. 14x mudeli tasakaaluratta muutmine pedaalidega rattaks käib ülikiirelt ja lihtsalt (anname teile isegi kaasa mutrivõtme ühe poldi keeramiseks). Ja teie laps saab mööda naabruskonda ringi vändata mõeldes, et te olete superkangelane, et talle 14x ratta ostsite. Nad hakkavad oma taasleitud kindlustunde ja seiklusjanuga oma oskustest ja vabadusest aru saama. Nüüd peavad kõik lapsevanematest naabrid oma latti kõrgemale tõstma. Jah, me ütleksime, et see on võit lapsevanematele.

14x mudelil on valatult sobiv disain
Disainitud spetsiaalselt lapse proportsioonide järgi. Lühemad vändad muudavad väntamise lihtsamaks. 14x disain sobib paremini ka istumise alla. Selle kitsas disain võimaldab lapsel hõlpsamalt ja tugevamalt pedaale sõtkuda. Mugav ratas aitab kaasa kiirele õnnestumisele.
14x kasvab koos teie lapsega
14x on disainitud kasvama koos teie lapsega, mis tähendab seda, et see on alati sobiv. 14x tuleb koos täielikult reguleeritava istme ja juhtrauaga ning selle saab sujuvalt muuta tasakaalurattast pedaalidega rattaks. See lihtne üleminek arendab kindlustunnet, aitab kiirelt õnnestuda ja on kasulikum ka lapsevanematele.
14x on parim viis rattaga sõitma õppimiseks
Madal raskuskese annab lapsele täieliku kontrolli. See on piisavalt madal, et õpetada last efektiivselt tasakaalu hoidma ja väntama, kuid võimaldab neil panna vajadusel jalad maha. Tänu kitsastele pedaalidele muutub tasakaalurattaga sõitmine hoogsamaks ning pedaalidega rattaga sõitmine kindlamaks.
Lihtne ümberseadistamine
Strider 14x Sport teeb tasakaaluratta muutmise pedaalidega rattaks ülimalt lihtsaks. Kui laps on pedaalidega rattaga sõitmiseks valmis, saab Easy-Ride pedaalidekomplekti hõlpsalt rattale kinnitada.
Stride pedaalid
Stride pedaalid on spetsiaalse disainiga, et täita kaht eesmärki. Esiteks sobituvad need lapse jalaga. Teiseks võimaldab nende kitsas kuju lapsel jalgadega maast hoogu juurde lükata.
Puksid
3. põlvkonna kaelakausi puks on spetsiaalse kerge ja vastupidava disainiga. Isepingulduv ja –õlituv polümeerist puks võimaldab sujuvalt roolida mitmeid aastaid.
Rehvid
44 mm (1,75 tollised) laiad õhkrehvid aitavad hoida madalat kaalu ja tagada hea haakuvus. Igale maastikule sobiv turvisemuster on seiklusteks valmis.
Jalatugi
Kui laps on juba valmis sõitma pedaalidega, saab jalatoed kerge vaevaga eemaldada. Haakuv muster, tänu millel on lapsel kindel ja mugav jalatugedel seista.
Iste
Polsterdatud iste on disainitud spetsiaalselt 3–7-aastastele lastele ning tagab mugava sõiduasendi- ja hoiaku. Strider 14x iste on pikalt reguleeritav, et vastata kasvava lapse vajadusele. Sadula kõrgus 38-55cm.
Sobib lastele pikkuses 95-125 cm aga tähtsam number on lapse sisesääre mõõt, mis võiks olla 40-58cm.
Ketikaitse
Komplektis sisalduv ketikaitse kaitseb sõitjat ratta ketiga seotud õnnetuste eest. Lisaks sellele hoiab see keti ja käigud seiklustelt saadud mudast ja mustusest puhtana.
Kerge disain
Tasakaalurattana on kaal kõigest 5,7 kg . Strider 14x on piisavalt kerge, et teie väikseke saab selle endaga igale poole kaasa võtta. Easy-Ride pedaalidekomplektiga on kaal kõigest 6,9 kg.
Juhtraud
22,2 mm pehmed, polüvinüülist käepidemed kaitsevad juhtraua otsi, tagades teie lapsele mugavuse ja kaitse.
Veljed
Suure 14’’ (tavapärane 12’’) diameetriga veljel on 3–7-aastastele just õiges suuruses.

Video Juhenid:
Strider 14x kokkupanemise video leiate SIIT
Strider 14x pedaalide monteerimis õpetus video SIIT
Strider 14x piduri seadistus video SIITLisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kokkusobivad tooted