4 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: st-p4si
Saadavus: Transport 1-3 tööpäeva
Jooksuratas PRO 12 hind
169.90€ 179.90€
Maksudeta: 141.58€

Võimalikud valikud

Jooksuratas PRO 12 müük internetist - strider.ee

Kogus

NB! Kampaania hind, limiteeritud kogus rattaid!

Strider 12 PRO on meie tipp mudel. See jooksuratas on tehtud alumiiniumist, olles kõige kergem Strider jooksuratas maailmas, ainult 2,2 kg! PRO mudeliga jõuab Teie laps sõita veel rohkem ja kaugemale, ilma, et ta ära väsiks.

PRO sisaldab kõike sama mida Sport mudel, kuid lisaks on sellel mudelil kaasas stiilne võistlusstiilis numbriplaat, valged veljed ja sportlikumad jalahoidmis kohad. Torkekindlad rehvid ei vaja mingit hooldust. Sadula ja lenksu kõrgust on väga lihtne muuta tänu kiirkinnitus klambritele, selleks ei ole teil vaja ühtegi tööriista. Jalarest ja meie uus 2017 aasta pehme-ja kitsam sadul sobivad ideaalselt kokku lapse kitsaste puusadega. Rattal on väikesed minikäepidemed (12,7mm) selleks, et lapsel oleks veel parem haare ja kontroll ratta üle. Lisaks on juhtraual pehmendus, mis teeb sõidu veel turvalisemaks. See tipp mudel on ainus Strider mida tehakse hõbedast värvi. Kerge ja lisaomadustega Strider PRO on parim jooksuratas Teie lapsele!

Strider jooksuratastel on väga madal sadula kõrgus selleks, et lapsed saaksid juba 18-kuuselt jooksuratta sõiduga algust teha. Pro mudelil on boonusena kaasas pikem sadulatoru, nii saab sinu laps sellega kuni 5-aasta vanuseni välja sõita!

Strider® rattad on õpetanud miljoneid lapsi hoidma tasakaalu ja liikumist kahel rattal- üleminek jalgrattale on valutu ja selleks ei ole vaja abirattaid. Sellega, et üle 1,5 miljoni ratta on juba müüdud, kinnitavad lapsevanemad, et Strider on parim jooksuratta bränd maailmas!

PRO mudelil on saudula reguleerimis vahemik 27-48cm.

Vaata kuidas alustada sõitmist Strider jooksurattaga

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kokkusobivad tooted