jooksuratas-strider

Strider jooksuratas on parim valik sinu lapsele - kõige turvalisem jooksuratas! Kui soovite oma lapsele turvalist sõitu siis palun hoiduge odavatest ja ebaturvalistest koopiatest!
Kõigil võltsingutel puuduvad juhtraual pehmendused (kaitseb kukkumisel lapse nägu ja hambaid), käepidemed on liiga suured ja laps ei saa täis haaret, sadulad on liiga laiad ja ei sobi anatoomiliselt lapse puusadega, vananenud rattalaagri süsteemid kus puudub võimalus laagreid vahetada.

Ratta kergem kaal ei kaalu üle ohutust!

Kuna STRIDER-jooksurattad on niivõrd populaarsed, oli selge, et turule ilmuvad ka mitmed uued tulijad ning sealhulgas jäljendajad.jooksuratas Öeldakse, et "jäljendamine on meelitamise siiraim vorm". Ehkki meile meeldib meelitamine, ei meeldi meile näha lapsi jäljendatud jalgratastel. Sest leidub ainult üks ehtne STRIDER jooksuratas — toome Teile välja põhjused, miks just valida see. STRIDER-rattad on projekteerinud ja ehitanud ratturid/lapsevanemad, mitte mänguasjafirma, kes üritab luua lelu. Ettevõtte asutajast laohoidjateni on Strider Sports Intl., Inc. tulvil rattasõidufänne, kellest enamik on ka noorte STRIDER-ratturite vanemad. Meie meeskond tunneb lapsi, tunneb rattasõitu ja teab, kuidas valmistada ratast, mis tõesti noorte ratturite puhul TOIMIB. Selles ongi järgi tehtud ratta ja ehtsa STRIDER-ratta vaheline erinevus, just see paneb ükskõiksed lapsed ratastest vaimustuma!

Ettevõtte missioon: "Meile Strider®-is meeldib rattaga sõita ja meile meeldib innustada ka lapsi seda tegema. Meie missioon on luua kergeid, tõhusaid ja erinevatel pindadel liikumiseks sobivaid jooksurattaid, mis arendavad kahel rattal sõitmise oskust ja koordinatsiooni ning muudavad lapsed enesekindlamaks."

Kuigi see võib tunduda lihtne, ärge laske end petta, juba Da Vinci ütles: "Lihtsus on ülim keerukus." Funktsionaalse lihtsuse saavutamine nõuab märkimisväärseid jõupingutusi. STRIDER-rattad on 8-aastase arengu, tootetäiustuste, rattaga sõitmise, vaatluste, testimise ja isegi võidusõidu tulemus. Ostes STRIDER-ratas, ostate end nn klubisse nimega TEAM STRIDER ja saate nii üheks varajaseks kohandajaks, kes muudavad laste rattaga sõitma õpetamise põhimõtteid ja näitab, kuidas saab väikelapsi aktiivselt kaasata rattaga sõitmisse, võidusõitu ja maailma tundmaõppimisse kahel rattal. Nii toetate uurimistööd, mis suunavad kogu tasakaalurataste turustamist mitte ainult väikelastele, vaid ka lastele, teismelistele ja erivajadustega täiskasvanutele, kellele on öeldud, nad ei saa rattaga sõita ... kuni praeguseni! See tabel selgitab teile STRIDER-brändi ja teiste vähemärgatavaid, ent hämmastavaid kujunduslikke erinevusi (ja filosoofiat).

Vaata mida kirjutab DELFI: Miks valida lapsele STRIDER jooksuratas?

FUNKTSIOONIDE JA EELISTE VÕRDLUS

  Jooksuratas STRIDER Teised jooksurattad

Alustamis vanus

18 kuud / kohe, kui laps suudab korralikult kõndida ja joosta.
STRIDER-jooksuratas täidab ka rangemaid 18 kuu vanustele lastele mõeldud toodete testimisnõudeid.

Enamik on mõeldud 3+ aastastele ja nii lastakse käest parim tasakaalu arendamise iga, milleks on 18–36 kuud.

MÄRKUS: toote turvalisuse testid 3+ aastat tähistusega toodete puhul ei ole nii põhjalikud kui 18+ kuu vanustele lastele heakskiidetud toodetel.

 

Alustamissuurus

Minimaalne sadula kõrgus 28 cm sobib hästi mudilaste lühikeste reitega.

Paljude minimaalne sadulakõrgus on 30—36 cm ja jällegi on käest lastud parim alustamisiga — 18–24 kuud.

Ratta kaal

Kergeim mudel alates 2,2 kg-st.

Paljud kaaluvad ligikaudu 4–6 kg ehk on noortele ratturitele õigesti sõitma õppimiseks, juhtimiseks ja peatumiseks liiga rasked.

Läbitud turvalisuse
testid

 

Vastab rangele 18+ kuu vanustele lastele mõeldud Tarbekaupade ohutuse parandamise seaduse standarditele.

Paljudel on märgistus 3+, millega ei vasta testimisnormidele.
Mõnda järeletehtud toodet isegi ei testita.
.

Juhtraud
-kõrgus

Reguleeritav kõrgus alates 56–61 cm, lisaks järelturu mudelil suurem reguleerimisvõimalus.

Paljudel puudub üldse juhtraua kõrguse reguleerimisvõimalus.

Juhtraud
-käepidemed

Spetsiaalsed polsterdatud otste ja sisepadjaga Strider-käepidemed, tänu sellel on ratast lihtsam püsti hoida.

Saadaval, ent küsitava vastupidavusega toode

Juhtraud
-pehmendus

Laheda stiili ja lisakaitse jaoks vahtpolsteriga

Paljudel puudub juhtraua polster

Juhtraud
-kiirkinnitus

Standardvarustus võimaldab lihtsat, ilma tööriistadeta paigaldamist ja reguleerimist.

Paljud ei paku üldse juhtraua reguleerimisvõimalust. Paljud ei paku juhtimisseadme kiirvabastust ja reguleerimiseks on vaja tööriistu.

Sadul
-kujundus

Uus 2017 aasta pehmendusega sadul, nüüd ei pea enam sadulat vahetama! Ergonoomilise kuju ja suurusega sadul.

Paljudel on algaja ratturi kitsaste puusade jaoks liiga suur sadul.
Mõned ei kasuta kumerat ergonoomilist kuju.

Sadul
-posti pikkus

Kaasas kaks sadulatoru eri pikkuste ja reguleeritava vahemikuga 28–48 cm.

Enamiku mudelite puhul on algkõrgus väikestele ratturitele liiga suur.
Enamikul on väga vähesed reguleerimisvõimalused.

Mõnel mudelil puudub üldse reguleerimisvõimalus.

Sadul
-kiirkinnitus

Standardvarustus võimaldab lihtsat, ilma tööriistadeta paigaldamist ja reguleerimist.

Paljude puhul on sadula kõrguse reguleerimiseks vaja tööriistu. Mõnel puudub üldse sadula kõrguse reguleerimisvõimalus.

Rattad
 

Patenditud, ühes tükis vormitud plastist ülikerge 5 kodaraga disain, kinnised rattalaagrid

Paljude puhul kasutatakse kolmeosalist ilma laagrit toetavate sõlmplekkideta disaini, mis põhjustab ratta rikkeid.


Mõne puhul kasutatakse terasest kodarrattaid, mis koormavad ratturit täiendava pöörlemiskaaluga.

Rattad
-laagrid

Kvaliteetsed hooldusvabad tihendiga hülsslaagrid.

Paljude puhul kasutatakse kehvema kvaliteediga koonusrull-laagreid, mis vajavad hooldust ja reguleerimist.

Rattad
-rehvid

EVA-polümeerrehvid (tööstuslik vaht) on ülimalt kerged ja vastupidavad. Ei vaja õhku ega lähe tühjaks. (STRIDER pakub vastupidavat pneumorattakomplekti vanematele ratturitele ja võidusõiduratturitele. Müüakse eraldi)

Paljud kasutavad täiskasvanu jalgrattale omast õhkrehvi ja sisekummi. Selline rehv on raskem ja vajab sagedast hooldust. Juba kogenud ratturile võib see pakkuda suuremat veojõudu (kui on korralikult täis pumbatud), kuid lisandunud kaal ja hooldus on 18–36 kuu vanustele algajatele miinuseks.

Raam
-materjal

Vastupidav, pulbervärvitud õhuke teras. Seitsmes kirkas värvitoonis.

Mõni on valmistatud puidust ja muutub ilma tõttu kehvemaks ja hakkab kooruma.

Mõni on valmistatud plastist ning kõverdub ja mõraneb kuuma/külma/ultraviolettkiirte tõttu.

Raam
-disain

USA-s patenteeritud kujundust iseloomustab väike raskuskese hõlpsaks tasakaalu hoidmiseks, väikeste ratturite jaoks tarvilik madal kõrgus maapinnast põiktoruni, tulemuslik geomeetria(raami nurgad), mis tagab täpse juhtimise ja ettenägeliku käsitsemise.

Paljude kujundused näib keskenduvat rohkem moele ja lõbusale disainile kui ratturi sõidumugavusele. Meil ratturitel pole vahel aimugi, mida mõni disainer silmas pidas. Arusaamatu kõrgus maapinnast põiktoruni, suur raskuskese, arusaamatud roolinurgad, valed sadula-juhtraua vahekauguse proportsioonid ja muudki.

Raam
-jalatoed

Ainulaadsed raami integreeritud jalatoed ei hakka lapse sammuvaid liigutusi segama.

Asub OTSE sadula all, mis tagab ratturile õige asendi isteasendis liuglemiseks ja seisuasendis sõitmiseks (vilunum oskus raske maastiku puhul).

Enamikul puuduvad jalatoed, mis tähendab, et lapse õppimisvõime on oluliselt piiratum. Jalatugede olemasolul on need mõnikord paigutatud raamil kummalistesse kohtadesse (kaugele ette), mis ei võimalda ratturil tõsta oma kehakaalu sadulast jalgade abil ära, aga see on jalgratta- ja mootorrattasõidu peamine oskus (kujutage ette äärekividelt mahasõitu ilma rattasadulast tõusmata!).

Pidur

Jooksuratastega sõitjad kasutavad jalgu loomulikul aeglustamisel, peatumisel ja ka sõitma hakkamisel. Väikelapse käsipiduri kasutus ei ole üksnes ebaloomulik, vaid ka keeruline

Mõne mudeli puhul reklaamitakse käsipiduri kasutamist. Ehkki see kõlab hästi, on lapse käsi liiga väike käepidemest haaramiseks ja pidurikangini ulatumiseks ega ole piisavalt tugev, et tõmmata seda isegi siis, kui selleni ulatub. Oleme reaalselt näinud, kuidas lapsed lasevad juhtrauast lahti ja proovivad ulatuda pidurikangini

Rool
-puks

Spetsiaalsed 2,5 cm pikkusega polüpropüleenist roolipuksid on ülikerged, ei vaja hooldust ning tagavad kindla kahvlipaigutuse ja sujuva juhtimise.

Mõne mudeli puhul kasutatakse kuullaagrikomplekte, mis on raskemad (lapsele pingutav) ning vajavad vilunud hooldust ja reguleerimist korraliku toimimise saavutamiseks.

Mõne mudeli puhul kasutatakse plastpukse, kuid pikkusega koonerdamine — ainult ½" puksituge ülemises ja alumises asukohas — põhjustab peagi tõrkeid.

Rool
-pööramine

Täisfunktsionaalne ilma pedaalideta jalgratastele ja mootorratastele omaste tõketeta rool aitab lapsel omandada õigeid juhtimisoskusi ja vastutust 1. päevast alates; pedaalidega jalgrattale üleminekul ei ole vaja neid unustada. Jalgratas jääb kummulimineku ajal pikali, seega ei saa laps juhtraualt müksata.

Mõne mudeli puhul peetakse roolipiirikut kujunduse eripäraks. Sellegipoolest panevad roolipiirikud ratta toimima TEISTMOODI kui pedaalidega jalgratas või mootorratas. Kui laps hakkab kasutama tavapärase rooliga jalgratast, võib see hark tekitada ohtliku olukorra,. Roolipiirikud ei lase ka pikali kukkumise ajal juhtraual jääda pikali ning laps võib saada tõusvalt juhtraualt müksata.

 

 

Ehtsad STRIDER - jooksurattad on noorte sõitma õpetamises valdkonna parimad.
Ehtsad STRIDER - jooksurattad on õpetanud rohkem mudilasi sõitma kui teised maailma brändid.