Tagasiside:


KARIN:

Strider soetasime lapsele siis, kui ta oli 1,5 aastane ning siiani on ta seda kasutanud pea
igapäevaselt (nii vihma, päikese kui ka lumega): tema jaoks on striderdamine tore
füüsiline meelistegevus ning meile, kui vanematele, tore võimalus ühest punktist teise
jõuda kiiresti, nautides loodust ning värsket õhku, sealjuures lapse huvisid arvestades:
laps saab liikuda, tal on lõbus; näeb enda ümber toimuvat palju vahetumalt, kui käru
või autoga sõites, st vajadusel saab peatuda ja asju uurida; lapse päeva nö aktiivsel
ajal saab ta teha midagi, mis arendab nii keha kui ka vaimu. Nüüd on Aaron Strideriga
sõitnud a
asta ning see investeering on kindlasti olnud seni parim!

 

JAANIKA:


Olen väga rahul ja laps on ka õnnelik!

 


 

ELERI:

Ostsin Strideri oma 1,8 aastasele pojale. Umbes nädala harjutasime kitsas toas ja siis läksime juba õue. Ülikiiresti sai  sõitmisega hakkama, sest sadulal istudes puutusid jalad täistallaga maha (enamik rataste puhul sadul nii-nii alla ei käi). Poiss polnud veel 2-aastanegi kui tasakaal võimaldas nii kiiresti sõita, et pidin suisa joostes järgnema. Samas oli  ta siis juba nii "mees", et seisis rattale püsti ja käisime ka skatepargis, kus madalamatest ja laugematest rampidest (mägedest) lasti alla nii-et silm ka ei pilkunud:)

ANETT:

Strider on parim investeering üldse. Minu 2,5 aastane poeg sõidab päevad läbi nii mäest ülesse kui mäest alla, jookseb nii sirgel kui käänulisel rajal. Lisaks on tore vaadata kui nii väiksel lapsel juba nii varakult tekkinud kirg millegi vastu. Meil on kodus olemas ka mitmesuguseid teisi rattaid ja autosid, kuid ainuke mis nurgas tolmu ei kogu on justnimelt Strider. Nii väiksele lapsele on keeruline leida füüsilist püsivat treenigut, enamus treeninggrupid alustavad tööd alates 3ndast eluaastast. Strider seevastu on hoidnud minu last head fûüsilises vormis juba aasta, sest nagu ka meie kôik vajab samamoodi laps treeningut tervele kehale. Selle ratta suureks eeliseks nii lapsele kui ka vanemale on kindlasti see, et ratas ei kaalu peaaegu et mitte midagi.. Kôik saavad Strideri tassitud vôi sôidetud punktist A punkti B. Ei jõua ära kiita, ei jõua ära soovitada!

KATI:

Saime oma ratta kätte.. aitäh lapsele väga meeldib ratas. Hea on see, et ainuke ratas kus laps saab jalad korralikult maha panna..ja kui kiire tarne kõik on lihtsalt supper.

Liisa:

Väga äge ratas ja mis peamine lapsele meeldib sellega väga sõita. Soovitan kõigile :)

MARGUS KIIVER:

Märts. Hea teeninduse kuu. Ja kiida, kui saad head teenindust. Mida ma alati suurima heameelega teen. Henril on Strideri jooksusratas. Ostsime selle mitu head aastat tagasi. Nüüd oli suure sõidu ja trikitamisega üks tagumise ratta mutter koos kinnitusklambriga plehku pannud. Võtsin ühendust Strider Baltic esindusega, mis on Pärnus. Kiire vastus, asi Cargobussi ja täna tükid käes ja ratas taas töökorras. Muide, kahe käega soovitan Strider jooksuratast juba üsna pisikestele põnnidele. Henri sai enda oma teiseks sünnipäevaks ja kuigi esimene suvi oli alguses asi natsa keeruline, on sealt edasi see lahutamatu kaaslane. Ja aitab väga hästi tasakaalu hoidmist õppida. Ilmselt tänu sellele ei kulunud tal tavalise rattaga ilma abiratasteta sõitma hakkamiseks rohkem kui paar korda harjutamist. Strider on ideaalne ratas reisile kaasa võtta. See pilt on USA's tehtud, kus tal ratas kaasas oli. enne reisi tükkideks ja kohvrisse. Tal on väga mitmel reisil see kaasas olnud. Aitäh!