w

h

s

Toode laos!
Kiire transport

Jooksuratas Strider 12 Pro

18 kuud – 5 aastat

Kuumakse al. 11.39 / 24 kuud

219.99

Transport: 2–4 tööpäeva

Ratta suurus

12"

Clear

KOGUS

Väike pori ei tee kunagi paha ning kui laps tahab kiiresti sõita ja end poriseks teha, siis on tal selleks vaja õigeid vahendeid. Soovime, et lastel oleks julgust öelda: „Lase tulla. Pane mind proovile. Maailm, siit ma tulen!“.

Strider 12 Pro jooksuratas on mõeldud nendele lastele, kes mitte ainult ei taha kiiresti sõita, vaid kellel on kohe vaja kiiresti sõita… ja kui ülejäänud maailm jõuab sammu pidada, siis jõuab see neile lõpuks järele. 12 Pro-d ei peata isegi täis mähe. Väikestele võidusõitjatele mõeldud esmaklassiline Strider 12 Pro on ülikerge tipptasemel jooksuratas, mis sobib väikestele kihutajatele, kes tahavad tunda tuult palgel ning vabadust käeulatuses. Selle kõigest 2,54 kg kaaluva üleni alumiiniumist raami, tekstuurse pinnaga jalatugede ning ametliku Strideri numbrimärgiga jooksurattaga keerutab teie väike kihutaja pargis teiste laste vahel tolmu kindla peale üles.

Vahemikus 28–48 cm reguleeritava sadula kõrgusega Strider 12 Pro sobib lastele, kelle sisesääre pikkus on 30–51 cm.

Soovime, et lastest kasvaksid suurepärased ratturid ja toredad inimesed, mistõttu tegime meie ametliku sõitmisjuhendi kättesaadavaks kõigile, kes oma lapse Strideri registreerivad. Hakake oma lapse suurimaks fänniks.

Vaata siit milline jooksuratas sobib sinu lapsele.

Osta siit: www.nutty.ee

 

1RAAM

Alumiinium raam
Maailma kõige kergem Strider®: 2.5 kg
Tööriistavaba kokkupanek
Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav
Max sõitja kaal: 27 kg

2JUHTRAUD

Juhtraua kõrgus: 46–56 cm
Minikäepidemetega pehmendusega juhtraud

3SADUL

Sadula kõrgus: 28–48 cm
Komplekti kuulub 1 ergonoomilise pehmendusega sadul
Komplekti kuulub standard ning XL-sadulatoru

4RATTAD

Ülikerged vormi valatud rattad, millel on hooldusvabad tihendiga kuullaagrid ja vahtkummist mittetühjenevad 12" rehvid

5JALATUGI

Raami integreeritud jalatoed

6KÕIK ANDMED

Kaal kokkupandult: 2,5 kg
Tööriistavaba kokkupanek
Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav
Juhtraua kõrgus: 46–56 cm
Sadula kõrgus: 28–48 cm
Hooldusvabad tihendiga kuullaagrid ja vahtkummist mittetühjenevad 12" rehvid

Sisesääre mõõt ja vanuseline sobivus (PEAB HÕLMAMA MÕLEMAT):
Sobib lastele, kelle sisesääre pikkus on 31–51 cm
Vanusele: 18 kuud kuni 5 aastat

jooksuratta suurused

Mis on Strideri jooksuratas?

Kõige lahedam lastele mõeldud jooksuratas üldse! Strideri jooksuratas on disainitud mõeldes sellele, kuidas oleks lapsel kõige parem rattaga sõitma õppida. Strideri jooksuratas õpetab lapsele esmalt tasakaalu hoidmist. Strideri jooksuratas suurendab alles käima õppinud lapse kindlustunnet. Kui teie laps oskab kõndida, oskab ta ka Strideriga sõita!

Millise mudeli ma peaksin ostma?

Suurepärane küsimus. Valikuid on palju! Pakume mitmeid erinevaid mudeleid, mis sobivad lastele vanusevahemikus 6 kuud kuni 7 aastat:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – lõbus ja vabadust pakkuv. Ideaalne viis lapsele ratta tutvustamiseks (6 kuud – 5 aastat)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – alumiiniumraamiga ratas ja kiikumisalus lõbusaks aja veetmiseks. Ideaalne valik tulevastele võidusõitjatele ja suurimatele fännidele (6 kuud – 5 aastat)

12 Classic – lihtsus on petlik. Strider Classic on oskusi ning kindlustunnet arendav taskukohane mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 3 aastat)

12 Sport – otsite rohkem funktsioone? Tutvuge sensatsioonilise jooksurattaga. See on põhjusega meie kõige populaarsem mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

12 Pro – funktsionaalsus saavutab Pro alumiiniumraami abil maksimumi. See on meie tipptasemel mudel, mis on võistlusvalmis juba karbist välja võttes. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

14x Sport – kohene õnnestumine? Jah, me tegime selle ära. 14x on alguses jooksuratas ning muutub Easy-Ride pedaalikomplekti paigaldamisel lapse esimeseks pedaalidega rattaks. See on parim ratas just sellisele lapsele, kes läheb üle pedaalidega ratta kasutamisele. (Vanusele 3 kuni 7 aastat)

Mis suuruse ma peaksin valima?

Strideri mudelid on saadaval järgmistest suurustes: 12", 14", 16" ja 20" (arv viitab ratta diameetrile tollides). Õige suuruse leidmisel on parim lähtuda lapse sisesääre pikkusest. Vaadake allpool asuvat sisesääre pikkuste skeemi.

Mu laps on alla kaheaastane, kas ta oskab tõesti sellega sõita?

JAH! Kui teie laps oskab kõndida, saab ta hakkama ka Strideri jooksurattaga sõitmisega! Meie USA-s patenteeritud disain moodustab ideaalse koosluse — sellel on madala kõrgusega sadul, madalal paiknev raskuskese ja see on ülimalt kerge. Kõik need omadused aitavad õnnestuda ka väiksematel lastel. Kui laps ei oska veel kõndida, saab suurepärast rattamaailma Strider Baby Bundle’i abil tutvustada ka neile lastele, kes alles roomavad. See aitab isegi arendada lapse kerelihaseid ning ruumitaju. Päris lahe, eks?

Kas pedaale pole? Kuidas laps liikuma saab? Kuidas peatuda saab?

Laps paneb jalad maha ja lükkab, nagu Fred Flintstone.

Lapse jalad on sel viisil sõites tugevamad kui väikeseid pedaale tallates. Ta liigub tegelikult Strideri jooksurattaga kiiremini kui pedaalidega jalgrattaga ning suudab erinevatel ebatasastel maastikel ja kallakutel paremini toime tulla.

Peatumine on sama lihtne kui sõidu alustamine — tuleb lihtsalt jalad maha panna. Kogenud sõitjatele pakume lisavarustusena ka jalgpidurit. Me ei soovita seda kasutada enne 3–4-aastaseks saamist. Nooremate sõitjate puhul on õnnestumiseks vaja lihtsasti mõistetavat lähenemist. Selle poole me ka püüdleme — me ei aja asja keeruliseks.

Kas rehvid on plastist? Vahtkummist? Ilma õhuta?

Meilt küsitakse seda pidevalt. Kõigi Strider 12" mudelite (Classic, Sport ja Pro) rehvid on tehtud EVA-polümeervahust, millel on kaks peamist eelist. Esiteks on need kerge juhitavuse saavutamiseks ülimalt kerged ja kaaluvad poole vähem kui õhkrehv ja sisekumm. Ja teiseks (vanemate rõõmuks) EI VAJA NEED HOOLDUST. Need ei lähe KUNAGI tühjaks ja neid ei pea kontrollima. Lihtsalt haara jooksuratas kaenlasse ja mine!

Strider 14x, 16 ja 20 Sport mudelitel on tavalised õhkrehvid, mis vajavad pumpamist. Iga Strideri rehvi küljelt leiate teavet sobiva rõhu (PSI) kohta.

Kui kõrgel peaks sadul olema?

Lapse sadul on õigel kõrgusel, kui tema jalad ulatuvad sadulal istudes täistallal maha ning põlved on pisut kõverdatud. Võite tasasel pinnal pika vahemaa sõiduks seda pisut tõsta. Takistuste ületamiseks, trikkide tegemiseks ning maastikusõiduks peaks sadul olema reguleeritud nii, et põlved on pisut rohkem kõverdatud.

Millal peaksin kasutama XL-sadulatoru?

See oleneb teie lapse pikkusest ja tema sisesääre mõõdust. Enamasti hakatakse XL-sadulatoru kasutama siis, kui laps on umbes 3,5-aastane. Strider 12 jaoks mõeldud XL-sadulatoruga on sadula kõrgus 41–48 cm.

Kui kõrgel peaks juhtraud olema?

Juhtraua kõrgus peaks olema kõige madalam 6–24 kuu vanuste laste puhul, keskmise kõrgusega 36–48 kuu vanuste laste puhul ning kõige kõrgemas asendis alates 4. eluaastast. Üldjuhul võiks juhtraud olla enam-vähem ülakeha keskosa kõrgusel. Lisaks pakume XL-juhtrauda vanematele/suurematele lastele, kes ei soovi oma Striderist loobuda, kuid on selle kasutamiseks juba pisut liiga suured.

Mida peaks tegema kui mu laps on juba pedaalidega rattaga sõitmiseks piisavalt suur, kuid ei taha Striderist loobuda?

Lastel peab olema LÕBUS. Üleminek MISTAHES pedaalidega rattale on katsumus, kuna enamik pedaalidega rattaid kaaluvad kaks-kolm korda rohkem kui Strider. Enamiku pedaalidega jalgratastega saab sõita ainult tasasel siledal pinnal. See pole üldsegi nii lõbus kui minna Strideriga ükskõik millisele maastikule seiklema. Soovitame pakkuda lapsele mõlemaid võimalusi ja lasta tal ise valida. Pidage meeles, et KÕIK õpitud oskused ja Strideril veedetud aeg kuluvad hiljem ära pedaalidega jalgratta või krossirattaga sõitmisel. Seega ärge kiirustage ega arvake, et laps jääb arengus maha. Kui pedaalidega ratas tundub lapse jaoks LÕBUSAM, siis küll ta selle kasutusele võtab. Seni aga julgustage last sõitma ning LÕBUTSEMA just sellel rattal, millel ta ise soovib. See on ka põhjus, miks disainisime 14x Sport mudeli jooksurattaks, mille saab muuta pedaalidega rattaks. Jooksuratta režiimile üleminekuks kulub kõigeks mõni minut ning laps saab nautida mõlema režiimi parimaid võimalusi.