w

h

s

Toode laos!
Kiire transport

Jooksuratas Strider 12 Sport

18 kuud – 5 aastat

Kuumakse al. 8.29 / 24 kuud

159.99

Transport: 2–4 tööpäeva

Ratta suurus

12"

Clear

KOGUS

Vaata siit milline jooksuratas sobib sinu lapsele.

Jooksuratas 12 Sport on meie enim müüdud mudel.

Usume, et lapsi tuleks kasvatada nii, et nad saaksid elus hakkama ja neil oleks julgust astuda vastu mistahes raskustele. See on ka põhjus, miks on Strider 12 Sport jooksurattast saanud juba alates 18 kuu vanuste väikelaste lemmik sõiduvahend. Teie laps on sõiduks, vabaduseks ja uuteks seiklusteks valmis. Andke lapsele võimalus sõita jooksurattaga, millega on maailm tema ees valla ning mis julgustab kogema rattasõidu põnevust, arendades samal ajal kindlustunnet ning koordinatsiooni… ja seda juba enne mähkmetest vabanemist.

Strider 12 Sport on meie parim universaalne mudel. Sellel on mugavad minikäepidemed, mis võimaldavad väikestel kätel hästi jooksuratast juhtida ja keerata, ning vastupidav rattaraam. Tänu nendele omadustele on Sport 12 parima hinna ja kvaliteedi suhtega jooksuratas ja meie enimmüüdud mudel. 12 Sport on jooksuratas, millega laps alustab väikeste beebisammudega ning lõpuks vurab vabalt ringi, ja te ei pea selleks isegi tööriistakomplekti välja võtma (tööriistavaba sadula ning juhtraua reguleerimine JA rehvid, mis ei lähe kunagi tühjaks). Strider Sport mudeli sadula kõrgust on võimalik reguleerida vahemikus 28–48 cm, mis tähendab, et see sobib sisesääre pikkusele 30–51 cm. Tänu mugavale pehmendusega sadulale ning boonusena komplektis sisalduvale XL-sadulatorule saab teie laps oma Striderit kasutada veel palju aastaid.

Kui jätta igavad tehnilised andmed kõrvale, siis võib öelda, et tegemist on jooksurattaga, mis õpetab lapsele rattasõiduga seotud vabadust, vastutust ning võimalusi. Nüüd saab laps teiega sammu pidada. Enam pole tarvis kasutada jalutuskärusid ega laste jalutusrihmasid. Teie laps saab kogeda Strideri perekonda kuulumisega kaasnevat vabadust. Soovime, et lastest kasvaksid lahedad inimesed, mistõttu tegime meie ametliku Strideri sõitmisjuhendi veebis kättesaadavaks kõigile, kes on oma lapse Strideri registreerivad. Hakake oma lapse suurimaks fänniks.

Osta siit: www.nutty.ee

 

1RAAM

Terasraam
Kaal kokkupandult: 3 kg
Tööriistavaba kokkupanek
Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav
7 värvitooni: sinine, roheline, roosa, punane, oranž, kollane ja must
Max sõitja kaal: 27 kg

2JUHTRAUD

Juhtraua kõrgus: 46–56 cm
Minikäepidemetega pehmendusega juhtraud

3SADUL

Sadula kõrgus: 28–48 cm
Komplekti kuulub 1 ergonoomilise pehmendusega sadul
Komplekti kuulub standard ning XL-sadulatoru

4RATTAD

Ülikerged vormi valatud rattad, millel on hooldusvabad tihendiga kuullaagrid ja vahtkummist mittetühjenevad 12" rehvid

5JALATUGI

Raami integreeritud jalatoed

6KÕIK ANDMED

Kaal kokkupandult: 3 kg
Tööriistavaba kokkupanek
Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav
Juhtraua kõrgus: 46–56 cm
Sadula kõrgus: 28–48 cm
Hooldusvabad tihendiga kuullaagrid ja vahtkummist mittetühjenevad 12" rehvid
7 värvitooni: sinine, roheline, roosa, punane, oranž, kollane ja must

Sisesääre mõõt ja vanuseline sobivus (PEAB HÕLMAMA MÕLEMAT):
Sobib lastele, kelle sisesääre pikkus on 31–51 cm
Vanusele: 18 kuud kuni 5 aastat

jooksuratta suurused

Mis on Strideri jooksuratas?

Kõige lahedam lastele mõeldud jooksuratas üldse! Strideri jooksuratas on disainitud mõeldes sellele, kuidas oleks lapsel kõige parem rattaga sõitma õppida. Strideri jooksuratas õpetab lapsele esmalt tasakaalu hoidmist. Strideri jooksuratas suurendab alles käima õppinud lapse kindlustunnet. Kui teie laps oskab kõndida, oskab ta ka Strideriga sõita!

Millise mudeli ma peaksin ostma?

Suurepärane küsimus. Valikuid on palju! Pakume mitmeid erinevaid mudeleid, mis sobivad lastele vanusevahemikus 6 kuud kuni 7 aastat:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – lõbus ja vabadust pakkuv. Ideaalne viis lapsele ratta tutvustamiseks (6 kuud – 5 aastat)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – alumiiniumraamiga ratas ja kiikumisalus lõbusaks aja veetmiseks. Ideaalne valik tulevastele võidusõitjatele ja suurimatele fännidele (6 kuud – 5 aastat)

12 Classic – lihtsus on petlik. Strider Classic on oskusi ning kindlustunnet arendav taskukohane mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 3 aastat)

12 Sport – otsite rohkem funktsioone? Tutvuge sensatsioonilise jooksurattaga. See on põhjusega meie kõige populaarsem mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

12 Pro – funktsionaalsus saavutab Pro alumiiniumraami abil maksimumi. See on meie tipptasemel mudel, mis on võistlusvalmis juba karbist välja võttes. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

14x Sport – kohene õnnestumine? Jah, me tegime selle ära. 14x on alguses jooksuratas ning muutub Easy-Ride pedaalikomplekti paigaldamisel lapse esimeseks pedaalidega rattaks. See on parim ratas just sellisele lapsele, kes läheb üle pedaalidega ratta kasutamisele. (Vanusele 3 kuni 7 aastat)

Mis suuruse ma peaksin valima?

Strideri mudelid on saadaval järgmistest suurustes: 12", 14", 16" ja 20" (arv viitab ratta diameetrile tollides). Õige suuruse leidmisel on parim lähtuda lapse sisesääre pikkusest. Vaadake allpool asuvat sisesääre pikkuste skeemi.

Mu laps on alla kaheaastane, kas ta oskab tõesti sellega sõita?

JAH! Kui teie laps oskab kõndida, saab ta hakkama ka Strideri jooksurattaga sõitmisega! Meie USA-s patenteeritud disain moodustab ideaalse koosluse — sellel on madala kõrgusega sadul, madalal paiknev raskuskese ja see on ülimalt kerge. Kõik need omadused aitavad õnnestuda ka väiksematel lastel. Kui laps ei oska veel kõndida, saab suurepärast rattamaailma Strider Baby Bundle’i abil tutvustada ka neile lastele, kes alles roomavad. See aitab isegi arendada lapse kerelihaseid ning ruumitaju. Päris lahe, eks?

Kas pedaale pole? Kuidas laps liikuma saab? Kuidas peatuda saab?

Laps paneb jalad maha ja lükkab, nagu Fred Flintstone.

Lapse jalad on sel viisil sõites tugevamad kui väikeseid pedaale tallates. Ta liigub tegelikult Strideri jooksurattaga kiiremini kui pedaalidega jalgrattaga ning suudab erinevatel ebatasastel maastikel ja kallakutel paremini toime tulla.

Peatumine on sama lihtne kui sõidu alustamine — tuleb lihtsalt jalad maha panna. Kogenud sõitjatele pakume lisavarustusena ka jalgpidurit. Me ei soovita seda kasutada enne 3–4-aastaseks saamist. Nooremate sõitjate puhul on õnnestumiseks vaja lihtsasti mõistetavat lähenemist. Selle poole me ka püüdleme — me ei aja asja keeruliseks.

Kas rehvid on plastist? Vahtkummist? Ilma õhuta?

Meilt küsitakse seda pidevalt. Kõigi Strider 12" mudelite (Classic, Sport ja Pro) rehvid on tehtud EVA-polümeervahust, millel on kaks peamist eelist. Esiteks on need kerge juhitavuse saavutamiseks ülimalt kerged ja kaaluvad poole vähem kui õhkrehv ja sisekumm. Ja teiseks (vanemate rõõmuks) EI VAJA NEED HOOLDUST. Need ei lähe KUNAGI tühjaks ja neid ei pea kontrollima. Lihtsalt haara jooksuratas kaenlasse ja mine!

Strider 14x, 16 ja 20 Sport mudelitel on tavalised õhkrehvid, mis vajavad pumpamist. Iga Strideri rehvi küljelt leiate teavet sobiva rõhu (PSI) kohta.

Kui kõrgel peaks sadul olema?

Lapse sadul on õigel kõrgusel, kui tema jalad ulatuvad sadulal istudes täistallal maha ning põlved on pisut kõverdatud. Võite tasasel pinnal pika vahemaa sõiduks seda pisut tõsta. Takistuste ületamiseks, trikkide tegemiseks ning maastikusõiduks peaks sadul olema reguleeritud nii, et põlved on pisut rohkem kõverdatud.

Millal peaksin kasutama XL-sadulatoru?

See oleneb teie lapse pikkusest ja tema sisesääre mõõdust. Enamasti hakatakse XL-sadulatoru kasutama siis, kui laps on umbes 3,5-aastane. Strider 12 jaoks mõeldud XL-sadulatoruga on sadula kõrgus 41–48 cm.

Kui kõrgel peaks juhtraud olema?

Juhtraua kõrgus peaks olema kõige madalam 6–24 kuu vanuste laste puhul, keskmise kõrgusega 36–48 kuu vanuste laste puhul ning kõige kõrgemas asendis alates 4. eluaastast. Üldjuhul võiks juhtraud olla enam-vähem ülakeha keskosa kõrgusel. Lisaks pakume XL-juhtrauda vanematele/suurematele lastele, kes ei soovi oma Striderist loobuda, kuid on selle kasutamiseks juba pisut liiga suured.

Mida peaks tegema kui mu laps on juba pedaalidega rattaga sõitmiseks piisavalt suur, kuid ei taha Striderist loobuda?

Lastel peab olema LÕBUS. Üleminek MISTAHES pedaalidega rattale on katsumus, kuna enamik pedaalidega rattaid kaaluvad kaks-kolm korda rohkem kui Strider. Enamiku pedaalidega jalgratastega saab sõita ainult tasasel siledal pinnal. See pole üldsegi nii lõbus kui minna Strideriga ükskõik millisele maastikule seiklema. Soovitame pakkuda lapsele mõlemaid võimalusi ja lasta tal ise valida. Pidage meeles, et KÕIK õpitud oskused ja Strideril veedetud aeg kuluvad hiljem ära pedaalidega jalgratta või krossirattaga sõitmisel. Seega ärge kiirustage ega arvake, et laps jääb arengus maha. Kui pedaalidega ratas tundub lapse jaoks LÕBUSAM, siis küll ta selle kasutusele võtab. Seni aga julgustage last sõitma ning LÕBUTSEMA just sellel rattal, millel ta ise soovib. See on ka põhjus, miks disainisime 14x Sport mudeli jooksurattaks, mille saab muuta pedaalidega rattaks. Jooksuratta režiimile üleminekuks kulub kõigeks mõni minut ning laps saab nautida mõlema režiimi parimaid võimalusi.