w

h

s

Allahindlus!
Toode laos!
Kiire transport

Strider 14x Sport

3–6 aastat

Kuumakse al. 12.96 / 24 kuud

Original price was: 279.99€.Current price is: 249.99€.

Transport: 2–4 tööpäeva

Ratta suurus

14"

Clear

KOGUS

Vaata siit milline jooksuratas sobib sinu lapsele.

***Pedaalid ei kuulu komplekti***

Kohene õnnestumine – see on see, mida soovime, et lapsed kogeksid Strider 14x Sport mudelit kasutades. Oleme kokku pannud kõik õiged komponendid, et tekitada lapses kindlustunne, tänu millele läheb üleminek jooksurattalt pedaalidega rattale võimalikult edukalt ning kiirelt. Miks? Sest Strideriga sõites saavutatud edutunne käib temaga kaasas terve elu.

Strider 14x Sport mudeliga õpivad jalgrattaga sõitma lapsed üle terve maailma. Rattasõiduoskuse omandamine annab lastele kindlustunde ja vabaduse, millest nad ei oleks osanud isegi unistada. Lisaks saavad vanemad jälgida, kuidas nende laps kasvab ja areneb otse nende silme all.

Ja see pole veel kõik. Kui teie laps kasvab mühinal, siis tänu reguleeritavale sadulale ja juhtrauale saab ta 14x mudelit kasutada ka edaspidi. 14x jooksuratta muutmine pedaalidega jalgrattaks käib kiirelt ja lihtsalt (anname isegi kaasa mutrivõtme ühe poldi keeramiseks). Nüüd saab teie laps mööda naabruskonda ringi vändata ja peab teid talle Strider 14x-i ostmise eest superkangelaseks. Lapsed saavad oma oskusi näidata kindlustundega ning olla vabad ja seiklusjanulised. Nüüd peavad ka teised naabruskonna vanemad latti kõrgemale tõstma.

Usume, et see on tõeline võit lapsevanematele.

Vanusele 3-7 aastat
Sobiv sisesääre mõõt: 40-58 cm
Lapse pikkus: ca. 95-125 cm
Maksimaalne sõitja kaal: 36 kg
Vaata siit tabelist milline jooksuratas sobib sinu lapsele.

 

Osta siit: www.nutty.ee

1RAAM

Teras raam
Max sõitja kaal: 36 kg
Kaal: Ratas ilma pedaali komplektita 5.7 kg

2JUHTRAUD

Handlebar: Strider Custom 22.2 mm, 68 mm rise, 25.4 mm mount, 4° backsweep/ 4° upsweep, 460 mm wide
Grips: Strider Custom 22.2 mm
Stem: Strider Custom Alloy/Steel, 25.4 mm Bar Mount
Head Set: Strider Custom Polymer
Handlebar Clamp: Binder Clamp (5 mm wrench adjustable)

3SADUL

Sadula kõrgus: 38-55 cm
Seat Clamp: Binder Clamp (5 mm wrench adjustable)
Seat: Strider Custom Performance Saddle
Seatpost: 22.2 mm x 293 mm

4RATTAD

Tubes: Schrader õhkrehvid
Tires: 14” x 1.75” All-Purpose Tires
Wheels: Alloy Rims and Hubs, Chrome Spokes

5JALATUGI

Footrest: Included

6KÕIK ANDMED

Size: 14" Wheels 
Weight: Bike without Pedal Kit 5.7 kg
Fits Inseam: 40-58 cm (
Rider Height: Approx. 95-125 cm
Rider Age: 3 to 7 years  
Colors: Fuchsia, Awesome Blue, Fantastic Green
Seat Height: 38-55 cm
Maximum Rider Weight: 36 kg
Frame and Fork: Steel  
Head Set: Strider Custom Polymer  
Handlebar Clamp: Binder Clamp (5 mm wrench adjustable)
Seat Clamp: Binder Clamp (5 mm wrench adjustable)
Tubes: Schrader Valve Air Tube
Tires: 14” x 1.75” All-Purpose Tires 
Wheels: Alloy Rims and Hubs, Chrome Spokes 
Footrest: Included 
Stem: Strider Custom Alloy/Steel, 25.4 mm Bar Mount
Handlebar: Strider Custom 22.2 mm, 68 mm rise, 25.4 mm mount, 4° backsweep/ 4° upsweep, 460 mm wide
Grips: Strider Custom 22.2 mm  
Seat: Strider Custom Performance Saddle  
Seatpost: 22.2 mm x 293 mm  
Tools Included: 5 and 6 mm Hex Wrenches  
Assembly: Bike is 85% Assembled    
Tested to CPSC and CE standards

7PEDAALI KOMPLEKT

Kaal – Ratas koos pedaalidega: 6.9 kg
Pidur: Käsi pidurid ees ja taga

Crank/Chainring: Steel 76mm / 28 Tooth
Rear Drive Gear: 16 Tooth
Chain: 1/2 x 1/8 x 62 Links
Chainguard: Included (ISO 8098 compliant)

jooksuratta suurused

Mis on Strideri jooksuratas?

Kõige lahedam lastele mõeldud jooksuratas üldse! Strideri jooksuratas on disainitud mõeldes sellele, kuidas oleks lapsel kõige parem rattaga sõitma õppida. Strideri jooksuratas õpetab lapsele esmalt tasakaalu hoidmist. Strideri jooksuratas suurendab alles käima õppinud lapse kindlustunnet. Kui teie laps oskab kõndida, oskab ta ka Strideriga sõita!

Millise mudeli ma peaksin ostma?

Suurepärane küsimus. Valikuid on palju! Pakume mitmeid erinevaid mudeleid, mis sobivad lastele vanusevahemikus 6 kuud kuni 7 aastat:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – lõbus ja vabadust pakkuv. Ideaalne viis lapsele ratta tutvustamiseks (6 kuud – 5 aastat)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – alumiiniumraamiga ratas ja kiikumisalus lõbusaks aja veetmiseks. Ideaalne valik tulevastele võidusõitjatele ja suurimatele fännidele (6 kuud – 5 aastat)

12 Classic – lihtsus on petlik. Strider Classic on oskusi ning kindlustunnet arendav taskukohane mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 3 aastat)

12 Sport – otsite rohkem funktsioone? Tutvuge sensatsioonilise jooksurattaga. See on põhjusega meie kõige populaarsem mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

12 Pro – funktsionaalsus saavutab Pro alumiiniumraami abil maksimumi. See on meie tipptasemel mudel, mis on võistlusvalmis juba karbist välja võttes. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

14x Sport – kohene õnnestumine? Jah, me tegime selle ära. 14x on alguses jooksuratas ning muutub Easy-Ride pedaalikomplekti paigaldamisel lapse esimeseks pedaalidega rattaks. See on parim ratas just sellisele lapsele, kes läheb üle pedaalidega ratta kasutamisele. (Vanusele 3 kuni 7 aastat)

Mis suuruse ma peaksin valima?

Strideri mudelid on saadaval järgmistest suurustes: 12", 14", 16" ja 20" (arv viitab ratta diameetrile tollides). Õige suuruse leidmisel on parim lähtuda lapse sisesääre pikkusest. Vaadake allpool asuvat sisesääre pikkuste skeemi.

Kas pedaale pole? Kuidas laps liikuma saab? Kuidas peatuda saab?

Laps paneb jalad maha ja lükkab, nagu Fred Flintstone.

Lapse jalad on sel viisil sõites tugevamad kui väikeseid pedaale tallates. Ta liigub tegelikult Strideri jooksurattaga kiiremini kui pedaalidega jalgrattaga ning suudab erinevatel ebatasastel maastikel ja kallakutel paremini toime tulla.

Peatumine on sama lihtne kui sõidu alustamine — tuleb lihtsalt jalad maha panna. Kogenud sõitjatele pakume lisavarustusena ka jalgpidurit. Me ei soovita seda kasutada enne 3–4-aastaseks saamist. Nooremate sõitjate puhul on õnnestumiseks vaja lihtsasti mõistetavat lähenemist. Selle poole me ka püüdleme — me ei aja asja keeruliseks.

Kas rehvid on plastist? Vahtkummist? Ilma õhuta?

Meilt küsitakse seda pidevalt. Kõigi Strider 12" mudelite (Classic, Sport ja Pro) rehvid on tehtud EVA-polümeervahust, millel on kaks peamist eelist. Esiteks on need kerge juhitavuse saavutamiseks ülimalt kerged ja kaaluvad poole vähem kui õhkrehv ja sisekumm. Ja teiseks (vanemate rõõmuks) EI VAJA NEED HOOLDUST. Need ei lähe KUNAGI tühjaks ja neid ei pea kontrollima. Lihtsalt haara jooksuratas kaenlasse ja mine!

Strider 14x, 16 ja 20 Sport mudelitel on tavalised õhkrehvid, mis vajavad pumpamist. Iga Strideri rehvi küljelt leiate teavet sobiva rõhu (PSI) kohta.

Kui kõrgel peaks sadul olema?

Lapse sadul on õigel kõrgusel, kui tema jalad ulatuvad sadulal istudes täistallal maha ning põlved on pisut kõverdatud. Võite tasasel pinnal pika vahemaa sõiduks seda pisut tõsta. Takistuste ületamiseks, trikkide tegemiseks ning maastikusõiduks peaks sadul olema reguleeritud nii, et põlved on pisut rohkem kõverdatud.

Kui kõrgel peaks juhtraud olema?

Juhtraua kõrgus peaks olema kõige madalam 6–24 kuu vanuste laste puhul, keskmise kõrgusega 36–48 kuu vanuste laste puhul ning kõige kõrgemas asendis alates 4. eluaastast. Üldjuhul võiks juhtraud olla enam-vähem ülakeha keskosa kõrgusel. Lisaks pakume XL-juhtrauda vanematele/suurematele lastele, kes ei soovi oma Striderist loobuda, kuid on selle kasutamiseks juba pisut liiga suured.

Millist esimest pedaalidega ratast te soovitate?

Strider 14x Sport! ratast! Tõsiselt, 14x Sport on parim mudel, millega õpetada lapsele pedaalidega rattaga sõitmist.

Mida peaks tegema kui mu laps on juba pedaalidega rattaga sõitmiseks piisavalt suur, kuid ei taha Striderist loobuda?

Lastel peab olema LÕBUS. Üleminek MISTAHES pedaalidega rattale on katsumus, kuna enamik pedaalidega rattaid kaaluvad kaks-kolm korda rohkem kui Strider. Enamiku pedaalidega jalgratastega saab sõita ainult tasasel siledal pinnal. See pole üldsegi nii lõbus kui minna Strideriga ükskõik millisele maastikule seiklema. Soovitame pakkuda lapsele mõlemaid võimalusi ja lasta tal ise valida. Pidage meeles, et KÕIK õpitud oskused ja Strideril veedetud aeg kuluvad hiljem ära pedaalidega jalgratta või krossirattaga sõitmisel. Seega ärge kiirustage ega arvake, et laps jääb arengus maha. Kui pedaalidega ratas tundub lapse jaoks LÕBUSAM, siis küll ta selle kasutusele võtab. Seni aga julgustage last sõitma ning LÕBUTSEMA just sellel rattal, millel ta ise soovib. See on ka põhjus, miks disainisime 14x Sport mudeli jooksurattaks, mille saab muuta pedaalidega rattaks. Jooksuratta režiimile üleminekuks kulub kõigeks mõni minut ning laps saab nautida mõlema režiimi parimaid võimalusi.