w

h

s

Allahindlus!

Strider 20 Sport

13+ aastat

Kuumakse al. 10.31 / 24 kuud

199.00

Transport: 2–4 tööpäeva

Ratta suurus

20"

Clear

KOGUS

Kõigepealt muutsime maailma Strideri jooksurattaga. Kuid sellest ei piisanud. Tahtsime midagi veel ära teha, sest usume, et igal lapsel, olenemata tema praegustest oskustest või võimetest, peaks olema võimalus rattaga sõita. Miks? Sest see on vinge. Ja mis veelgi olulisem — rattasõit muudab inimeste elu. Seetõttu arendasime välja Strider 16 ja Strider 20 Sport jooksurattad. Need ilma pedaalideta mudelid muudavad rattasõidu õppimise turvaliseks ning loomulikuks protsessiks. Kui teie laps oskab kõndida, siis on tal nüüd võimalus minna koos kõigi teistega ka rattaga sõitma ja lõbutsema.

Tihti räägitakse, et kognitiivsete häirete, arenguhäirete või füüsiliste erivajadustega inimesed ei suuda suure tõenäosusega rattaga sõita. Kuid neil ei ole lihtsalt olnud sõitma õppimiseks õiget vahendit!

Siin tulevad appi Strider 16 ja 20 Sport jooksurattad. Alates 10 aasta vanustele mõeldud jooksuratas sobib inimestele, kelle sisesääre pikkus on 70-85 cm. Strider 20 Sport on ideaalne jooksuratas neile, kes soovivad rattaga sõitma õppida, kuid kellel pole veel selleks õiget võimalust olnud. Sadula reguleerimiseks pole vaja tööriistu, seega saab ratast alati vastavalt vajadusele reguleerida. Rattasõit on elumuutev, maagiline ja revolutsiooniline oskus, mida võiksid kõik osata ning Strider 20 Sport jooksuratas annab kõigile võimaluse see oskus omandada. Komplektis sisaldub seisujalg. Ei ühildu pedaalikomplektidega.

Vaata siit milline jooksuratas sobib.

1FRAME

Frame and Fork Material: Steel
Frame Colors: White, Black
Bike Weight: 9.6 kg (21.2 lbs.)
Maximum Rider Weight: 110 kg (242.5 lbs.)

2HANDLEBAR

BMX Style Handlebar - Adjustable Reach: 600 mm Wide, 205mm Rise, Black Steel
Stem: 50 mm (2.0 in.) Length, 22.2 mm (7/8 in.) Clamp
Brakes: V-Type
Front Brake Lever: Mounted on Right Side of Handlebar (Can Be Switched)
Rear Brake Lever: Mounted on Left Side of Handlebar (Can Be Switched)
Headset: 28.6 mm (1-1/8 in.) Threadless

3SEAT

Seat-Height Range: 67.3 - 81.9 cm (26.5 - 32.3 in.)
Seat Clamp: Easy Adjust Clamp
Saddle: Black Padded with Black Steel Rails
Seatpost: 28.6 x 250 mm, Black Alloy

4WHEELS

Pneumatic Tire and Tube: 20” x 1.75”
Wheel: Alloy Rim and Hub, 36 Spokes

5FOOTREST

Footrests: Removeable, 9/16 in. Standard Threads

6FULL SPECS

For Ages 10+ Years
Bike Weight: 9.6 kg (21.2 lbs.)
Maximum Rider Weight: 110 kg (242.5 lbs.)
Seat-Height Range: 67.3 - 81.9 cm (26.5 - 32.3 in.)
Frame and Fork Material: Steel
Frame Colors: White, Black
Seat Clamp: Easy Adjust Clamp
Brakes: V-Type
Front Brake Lever: Mounted on Right Side of Handlebar (Can Be Switched)
Rear Brake Lever: Mounted on Left Side of Handlebar (Can Be Switched)
Headset: 28.6 mm (1-1/8 in.) Threadless
Pneumatic Tire and Tube: 20” x 1.75”
Wheel: Alloy Rim and Hub, 36 Spokes
Saddle: Black Padded with Black Steel Rails
Seatpost: 28.6 x 250 mm, Black Alloy
BMX Style Handlebar - Adjustable Reach: 600 mm Wide, 205mm Rise, Black Steel
Stem: 50 mm (2.0 in.) Length, 22.2 mm (7/8 in.) Clamp
Footrests: Removeable, 9/16 in. Standard Threads
Tools Included: 14 and 15 mm Open-End Wrench, 5 and 6 mm Hex Wrenches
Assembly: Bike Is 85% Assembled
Tested to CPSC and CE standards

Inseam and Age Fit (MUST INCLUDE INSEAM AND AGE): Fits Inseams of 70-85 cm (28-34 in.). Ages 10+

Mis on Strideri jooksuratas?

Kõige lahedam lastele mõeldud jooksuratas üldse! Strideri jooksuratas on disainitud mõeldes sellele, kuidas oleks lapsel kõige parem rattaga sõitma õppida. Strideri jooksuratas õpetab lapsele esmalt tasakaalu hoidmist. Strideri jooksuratas suurendab alles käima õppinud lapse kindlustunnet. Kui teie laps oskab kõndida, oskab ta ka Strideriga sõita!

Millise mudeli ma peaksin ostma?

Suurepärane küsimus. Valikuid on palju! Pakume mitmeid erinevaid mudeleid, mis sobivad lastele vanusevahemikus 6 kuud kuni 7 aastat:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – lõbus ja vabadust pakkuv. Ideaalne viis lapsele ratta tutvustamiseks (6 kuud – 5 aastat)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – alumiiniumraamiga ratas ja kiikumisalus lõbusaks aja veetmiseks. Ideaalne valik tulevastele võidusõitjatele ja suurimatele fännidele (6 kuud – 5 aastat)

12 Classic – lihtsus on petlik. Strider Classic on oskusi ning kindlustunnet arendav taskukohane mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 3 aastat)

12 Sport – otsite rohkem funktsioone? Tutvuge sensatsioonilise jooksurattaga. See on põhjusega meie kõige populaarsem mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

12 Pro – funktsionaalsus saavutab Pro alumiiniumraami abil maksimumi. See on meie tipptasemel mudel, mis on võistlusvalmis juba karbist välja võttes. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

14x Sport – kohene õnnestumine? Jah, me tegime selle ära. 14x on alguses jooksuratas ning muutub Easy-Ride pedaalikomplekti paigaldamisel lapse esimeseks pedaalidega rattaks. See on parim ratas just sellisele lapsele, kes läheb üle pedaalidega ratta kasutamisele. (Vanusele 3 kuni 7 aastat)

Mis suuruse ma peaksin valima?

Strideri mudelid on saadaval järgmistest suurustes: 12", 14", 16" ja 20" (arv viitab ratta diameetrile tollides). Õige suuruse leidmisel on parim lähtuda lapse sisesääre pikkusest. Vaadake allpool asuvat sisesääre pikkuste skeemi.

Kas pedaale pole? Kuidas laps liikuma saab? Kuidas peatuda saab?

Laps paneb jalad maha ja lükkab, nagu Fred Flintstone.

Lapse jalad on sel viisil sõites tugevamad kui väikeseid pedaale tallates. Ta liigub tegelikult Strideri jooksurattaga kiiremini kui pedaalidega jalgrattaga ning suudab erinevatel ebatasastel maastikel ja kallakutel paremini toime tulla.

Peatumine on sama lihtne kui sõidu alustamine — tuleb lihtsalt jalad maha panna. Kogenud sõitjatele pakume lisavarustusena ka jalgpidurit. Me ei soovita seda kasutada enne 3–4-aastaseks saamist. Nooremate sõitjate puhul on õnnestumiseks vaja lihtsasti mõistetavat lähenemist. Selle poole me ka püüdleme — me ei aja asja keeruliseks.

Kas rehvid on plastist? Vahtkummist? Ilma õhuta?

Meilt küsitakse seda pidevalt. Kõigi Strider 12" mudelite (Classic, Sport ja Pro) rehvid on tehtud EVA-polümeervahust, millel on kaks peamist eelist. Esiteks on need kerge juhitavuse saavutamiseks ülimalt kerged ja kaaluvad poole vähem kui õhkrehv ja sisekumm. Ja teiseks (vanemate rõõmuks) EI VAJA NEED HOOLDUST. Need ei lähe KUNAGI tühjaks ja neid ei pea kontrollima. Lihtsalt haara jooksuratas kaenlasse ja mine!

Strider 14x, 16 ja 20 Sport mudelitel on tavalised õhkrehvid, mis vajavad pumpamist. Iga Strideri rehvi küljelt leiate teavet sobiva rõhu (PSI) kohta.

Kui kõrgel peaks sadul olema?

Lapse sadul on õigel kõrgusel, kui tema jalad ulatuvad sadulal istudes täistallal maha ning põlved on pisut kõverdatud. Võite tasasel pinnal pika vahemaa sõiduks seda pisut tõsta. Takistuste ületamiseks, trikkide tegemiseks ning maastikusõiduks peaks sadul olema reguleeritud nii, et põlved on pisut rohkem kõverdatud.

Mida peaks tegema kui mu laps on juba pedaalidega rattaga sõitmiseks piisavalt suur, kuid ei taha Striderist loobuda?

Lastel peab olema LÕBUS. Üleminek MISTAHES pedaalidega rattale on katsumus, kuna enamik pedaalidega rattaid kaaluvad kaks-kolm korda rohkem kui Strider. Enamiku pedaalidega jalgratastega saab sõita ainult tasasel siledal pinnal. See pole üldsegi nii lõbus kui minna Strideriga ükskõik millisele maastikule seiklema. Soovitame pakkuda lapsele mõlemaid võimalusi ja lasta tal ise valida. Pidage meeles, et KÕIK õpitud oskused ja Strideril veedetud aeg kuluvad hiljem ära pedaalidega jalgratta või krossirattaga sõitmisel. Seega ärge kiirustage ega arvake, et laps jääb arengus maha. Kui pedaalidega ratas tundub lapse jaoks LÕBUSAM, siis küll ta selle kasutusele võtab. Seni aga julgustage last sõitma ning LÕBUTSEMA just sellel rattal, millel ta ise soovib. See on ka põhjus, miks disainisime 14x Sport mudeli jooksurattaks, mille saab muuta pedaalidega rattaks. Jooksuratta režiimile üleminekuks kulub kõigeks mõni minut ning laps saab nautida mõlema režiimi parimaid võimalusi.