w

h

s

Strider 12 Pro 2-in-1 KIIK-RATAS

0–18 kuud, 18 kuud – 5 aastat

Kuumakse al. 14.34 / 36 kuud

349.99

Transport: 2–4 tööpäeva

Ratta suurus

12"

Clear

KOGUS

Kui Strideri kiikumisalus on kinnitatud, on see toode mõeldud vanuses 6–18 kuud. Strider 12 “jooksuratas, mis on eraldatud kiikumisalusest, on mõeldud lastele vanuses 18-kuud kuni 5 aastat.

Kõik väikesed lapsed löövad rõõmust käsi kokku, kuna nüüd saavad ka nemad rattaga sõita või sellega mängida. Niipea kui laps hakkab roomama, hakkab ta teile märku andma, et on valmis maailma avastama ning ei kavatse peatuda vähemalt enne uneaega. Strider PRO 2-in-1 kiik-ratas on parim viis õpetada lapsele tasakaalu, arendada osavust, kognitiivseid oskusi ning ruumitaju (jah, laste rattabränd tõepoolest teab, mis need on).

Lisaks söömisele, magamisele ja kakamisele loob laps ka sidemeid — oma vanemate, pereliikmete ning ka mänguasjadega. Strideri kiik-ratas aitab lapsel oma esimese rattaga sõbraks saada juba enne selle künklikule teele viimist. Kiikumisalus hoiab Strider Sport jooksuratast kiikudes turvaliselt paigal. Lõpuks kiigub ta juba sellise hooga nagu läheks lendu. Ärge muretsege, me lülitasime rakettmootorid välja. Laps liigub täitsa omal jõul.

Kui teie väike silmatera on kiikumise selgeks saanud ja valmis liikvele minema, siis lihtsalt eemaldage jooksuratas aluselt. 12 PRO on jooksuratas, millega laps alustab väikeste beebisammudega ning lõpuks vurab vabalt ringi, ja te ei pea selleks isegi tööriistakomplekti välja võtma (tööriistavaba sadula ning juhtraua reguleerimine ja rehvid, mis ei lähe kunagi tühjaks). Komplektis sisaldub ka pehmendusega sadul ning eriti pikk XL-sadulatoru, et teie laps saaks oma Strideriga sõita veelgi pikemalt. Strider PRO mudeli sadula kõrgust on võimalik reguleerida vahemikus 30–48 cm, mis tähendab, et see sobib sisesääre pikkusele 30–51 cm.

Esmaklassiline Strider 12 Pro on ülikerge tipptasemel jooksuratas väikestele kihutajatele, kes tahavad tunda tuult palgel ning vabadust käeulatuses, sest seda jooksuratast ei aeglusta isegi täis mähe.

HOIATUS! LÄMBUMISOHT – Ärge laske lastel hammustada jalgratta istet ega muid pehmeid materjale, kuna nendest võib eralduda väikeseid osi. Tõsiste vigastuste või surma vältimiseks on alla 2-aastaste laste puhul pidev täiskasvanu järelevalve vajalik.

Vaata siit milline jooksuratas sobib sinu lapsele.

1RAAM

Alumiinium raam
Maailma kõige kergem Strider®: 2.5 kg
Tööriistavaba kokkupanek
Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav
Max sõitja kaal: 27 kg

2JUHTRAUD

Juhtraua kõrgus: 46–56 cm
Minikäepidemetega pehmendusega juhtraud

3SADUL

Sadula kõrgus: 28–48 cm
Komplekti kuulub 1 ergonoomilise pehmendusega sadul
Komplekti kuulub standard ning XL-sadulatoru

4RATTAD

Ülikerged vormi valatud rattad, millel on hooldusvabad tihendiga kuullaagrid ja vahtkummist mittetühjenevad 12" rehvid

5JALATUGI

Raami integreeritud jalatoed

6KIIKUMIS-ALUS

Komplektis kiikumisalus JA jooksuratas Strider 12 PRO
Lihtne kokku panna
Kõigi ilmastikuolude jaoks sobilik vastupidav plastkonstruktsioon
Kummiribad, mis kaitsevad põrandat
Maksimaalne sõitja kaal: 18 kg
Saadaolevad värvid: must

Aluse kaal ja mõõdud kokkupandult:
Kaal 3,2 kg
Pikkus 71 cm
Laius 33 cm
Kõrgus 23 cm

Kinnitage alusele AINULT 12" Strider® jooksuratas.
Kinnitatakse mõlema ratta kahvli külge.
Kokkupandud aluse mõõdud koos külge kinnitatud jooksurattaga:
Pikkus 84 cm
Laius 38 cm
Kõrgus (olenevalt juhtraua kõrgusest min/max) 54–62 cm

Puhastage sooja seebiveega

7KÕIK ANDMED

Alumiinium raam
Maailma kõige kergem Strider®: 2.5 kg
Integreeritud jalatoed
Tööriistavaba kokkupanek
Komplektis XL-sadulatoru
12" hooldusvabad vahtkummist rehvid
Kiirkinnitusklambritega täielikult reguleeritav

Komplektis kiikumisalus JA jooksuratas Strider 12 PRO
Lihtne kokku panna
Kõigi ilmastikuolude jaoks sobilik vastupidav plastkonstruktsioon
Kummiribad, mis kaitsevad põrandat
Maksimaalne sõitja kaal: 18 kg
Saadaolevad värvid: must

Aluse kaal ja mõõdud kokkupandult:
Kaal 3,2 kg
Pikkus 71 cm
Laius 33 cm
Kõrgus 23 cm

Kinnitage alusele AINULT 12" Strider® jooksuratas.
Kinnitatakse mõlema ratta kahvli külge.
Kokkupandud aluse mõõdud koos külge kinnitatud jooksurattaga:
Pikkus 84 cm
Laius 38 cm
Kõrgus (olenevalt juhtraua kõrgusest min/max) 54–62 cm

Puhastage sooja seebiveega

jooksuratta suurused

Mis on Strideri jooksuratas?

Kõige lahedam lastele mõeldud jooksuratas üldse! Strideri jooksuratas on disainitud mõeldes sellele, kuidas oleks lapsel kõige parem rattaga sõitma õppida. Strideri jooksuratas õpetab lapsele esmalt tasakaalu hoidmist. Strideri jooksuratas suurendab alles käima õppinud lapse kindlustunnet. Kui teie laps oskab kõndida, oskab ta ka Strideriga sõita!

Millise mudeli ma peaksin ostma?

Suurepärane küsimus. Valikuid on palju! Pakume mitmeid erinevaid mudeleid, mis sobivad lastele vanusevahemikus 6 kuud kuni 7 aastat:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – lõbus ja vabadust pakkuv. Ideaalne viis lapsele ratta tutvustamiseks (6 kuud – 5 aastat)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – alumiiniumraamiga ratas ja kiikumisalus lõbusaks aja veetmiseks. Ideaalne valik tulevastele võidusõitjatele ja suurimatele fännidele (6 kuud – 5 aastat)

12 Classic – lihtsus on petlik. Strider Classic on oskusi ning kindlustunnet arendav taskukohane mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 3 aastat)

12 Sport – otsite rohkem funktsioone? Tutvuge sensatsioonilise jooksurattaga. See on põhjusega meie kõige populaarsem mudel. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

12 Pro – funktsionaalsus saavutab Pro alumiiniumraami abil maksimumi. See on meie tipptasemel mudel, mis on võistlusvalmis juba karbist välja võttes. (Vanusele 18 kuud kuni 5 aastat)

14x Sport – kohene õnnestumine? Jah, me tegime selle ära. 14x on alguses jooksuratas ning muutub Easy-Ride pedaalikomplekti paigaldamisel lapse esimeseks pedaalidega rattaks. See on parim ratas just sellisele lapsele, kes läheb üle pedaalidega ratta kasutamisele. (Vanusele 3 kuni 7 aastat)

Mis suuruse ma peaksin valima?

Strideri mudelid on saadaval järgmistest suurustes: 12", 14", 16" ja 20" (arv viitab ratta diameetrile tollides). Õige suuruse leidmisel on parim lähtuda lapse sisesääre pikkusest. Vaadake allpool asuvat sisesääre pikkuste skeemi.

Mu laps on alla kaheaastane, kas ta oskab tõesti sellega sõita?

JAH! Kui teie laps oskab kõndida, saab ta hakkama ka Strideri jooksurattaga sõitmisega! Meie USA-s patenteeritud disain moodustab ideaalse koosluse — sellel on madala kõrgusega sadul, madalal paiknev raskuskese ja see on ülimalt kerge. Kõik need omadused aitavad õnnestuda ka väiksematel lastel. Kui laps ei oska veel kõndida, saab suurepärast rattamaailma Strider Baby Bundle’i abil tutvustada ka neile lastele, kes alles roomavad. See aitab isegi arendada lapse kerelihaseid ning ruumitaju. Päris lahe, eks?

Kas rehvid on plastist? Vahtkummist? Ilma õhuta?

Meilt küsitakse seda pidevalt. Kõigi Strider 12" mudelite (Classic, Sport ja Pro) rehvid on tehtud EVA-polümeervahust, millel on kaks peamist eelist. Esiteks on need kerge juhitavuse saavutamiseks ülimalt kerged ja kaaluvad poole vähem kui õhkrehv ja sisekumm. Ja teiseks (vanemate rõõmuks) EI VAJA NEED HOOLDUST. Need ei lähe KUNAGI tühjaks ja neid ei pea kontrollima. Lihtsalt haara jooksuratas kaenlasse ja mine!

Strider 14x, 16 ja 20 Sport mudelitel on tavalised õhkrehvid, mis vajavad pumpamist. Iga Strideri rehvi küljelt leiate teavet sobiva rõhu (PSI) kohta.

Kui kõrgel peaks sadul olema?

Lapse sadul on õigel kõrgusel, kui tema jalad ulatuvad sadulal istudes täistallal maha ning põlved on pisut kõverdatud. Võite tasasel pinnal pika vahemaa sõiduks seda pisut tõsta. Takistuste ületamiseks, trikkide tegemiseks ning maastikusõiduks peaks sadul olema reguleeritud nii, et põlved on pisut rohkem kõverdatud.

Kui kõrgel peaks juhtraud olema?

Juhtraua kõrgus peaks olema kõige madalam 6–24 kuu vanuste laste puhul, keskmise kõrgusega 36–48 kuu vanuste laste puhul ning kõige kõrgemas asendis alates 4. eluaastast. Üldjuhul võiks juhtraud olla enam-vähem ülakeha keskosa kõrgusel. Lisaks pakume XL-juhtrauda vanematele/suurematele lastele, kes ei soovi oma Striderist loobuda, kuid on selle kasutamiseks juba pisut liiga suured.